• menštruacia dva krat v mesiaci.

    , Autor: silvia2128

    Dobrý den pani Doktorka,18.1.2015 som dostala menštruaciu..mavam ju pravidelne..tato bola tento krat silnejšia..trvala do 23.1.2015.mam vyrozu,zapal dutin,brala som antiboitika, Azithromycin...26.1.2015 znovu začalo krvacanie..nie take ale sem tam hlavne ked sa utriem je tam krv...može to byt stoho že som viac menej stale na antibiotikach?Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, nemyslím si, že by tomalo súvisieť priamo s antibiotikami, skúr môže byť stres organizmu, ochorenie a podobne
    samozrejem včkajte, keby krvácanie neustávalo, prípadne by sa to opakovalo, vyhľadajte lekára, nech sa skontroluje gynekologická stránka

    S pozdravom