• Meškanie atd

    Dobrý deň,
    mám taký problém, že tri a pol roka som brala antikoncepciu. Za ten čas som vystriedala od Maitalonu, cez Diane35(potom sa stiahla z trhu, kvôli možným rizikám) až po Triquilar. Všetko bolo v pohode pokiaľ som antikoncepciu užívala. menštruácia bola presná skoro do hodiny, žiadne vedľajšie účinky ani nič podobné som nezaregistrovala. Po tých rokoch som však antikoncepciu po dobratí vysadila. Najbližšiu menštruáciu som potom dostala o 3 týždne neskôr ako som ju mala dostať normálne. Potom som ju dostala dvakrát "pravidelne" s tým, že mi meškala mesiac a pol, no po tomto meškaní došla vždy na deň. teraz po 2 mesačnom meškaní som menštruáciu znova dostala, no trvá už 8.deň. zo začiatku bola slabá, dva dni veľmi silná, a teraz taká normálna. POčas užívania antikoncepcie som mala menzes tak 5 dní najviac. S priateľom sexujeme prerušovane, čiže sa snažíme aby sa do mňa neurobil. robila som si aj tehotenské testy, ktoré vyšli negatívne, kedže som sa začala obávať tehotenstva kvôli tým meškaniam. No neviem kvôli čomu takýto čudný cyklus mám, vedeli by ste mi poradiť takouto cestou? k doktorke som objednaná až po Novom roku.. za radu vopred dakujem, pekný deň

    Dobrý deň,
    po vysadení HAK tieto zmeny byť môžu a môžu pretrvávať i dlhšiu dobu, či a akedy sa vám cyklus upraví sa pedpovedať nedá, dobrým znamením je, že vôbec menses prišla.
    vyšetrenie po novom roku je postačujúce, pokojne vyčkajte
    s pozdravom