• Hlien

    Dobry večer.Chcem sa spýta.Som dva mesiace po sekcii.V sestonedeli som krvacala malo.Hned po sestonedeli mi zacala menstruacia najprv silnejsia potom zoslabla ale trvala mi 14 dni.Pichali mi injekcie a brala som Norethistrol 15 dni.Po doužívani mi odva dni nastupila menstruacia tak mi predpisali HAK Mistru na upravu menzesu.Tato menstruacia mi trvala 4 dni.Ale pocas tejto menstruacie zo mna isla nielen krv ale aj take biele hlieny nieco ako zatka pred porodom.Tak neviem ci mam ist s tym doktorovi alebo to bolo este nejake cistenie po porode?Bojim sa aby som tam nemala ešte neake kusky placenty.

    Dobrý deň,
    zatiaľ vyčkajte , pokiaľ nemáte podozrenie na infekciu, určité čistenie môže byť v rámci celého šestonedelia.
    hlavne kým sa menses neustáli
    vyčkajte, ak by ťažkosti pretrvávali, vyhľadajte lekára
    s pozdravom