• Bolesti

    Dobry den pani doktorka, v auguste som bola na preventivke, vsetko vraj je ok.V septembri sme boli s priatelom na dovolenke v Turecku a odkedy sme sa vratli mam cyklus neskôr o viac ako 5 dni a hrozne bolesti.Den pred zaciatkom ma strasne bolia krize potom bolest prejde aj do podbruska.Je tak neznesitelna ze musim siahat po co najsilnejsi tabletkach.Mavam navaly tepla, chut vracat. Po tabletke od bolesti som odpisana pol dna a musim ist spat.Niekedy tabletka nezabera ani po pol hodine. Neviete mi poradit cim to moze byt zapricinene? Mavala som mensie bolesti pred uzivanim antikoncepcie , pocas uzivania antikoncepciec som take bolesti vobec nemala.Teraz by som uz chcela babatko a nechcem znova uzivat antiku.Mam uzivat daake vitaminy alebo navstivit znova gynekologa.mam 27 rokov.Dakujem za pomoc....

    Dobrý deň,
    za mesiac medzi preventívnou prehliadkou a začiatkom bolestí sa samozrejme mohla situácia zmeniť
    lekára určite vyhľadajte, prípadne doporučí doplňujúce vyšetrenia, nie je normálne aby ste denne bojovala s bolesťami
    s pozdravom