• hnedý výtok namiesto krvácania

    Vážená p. lekárka,
    mám otázku ohľadom hnedého výtoku namiesto menštruačného krvácanie.
    Mám 30 rokov, dve deti (2r,4r). Doteraz som mávala pravidelný menzes, trval presne 7 dní a krvácanie mierne silné počas prvých 3-4 dní, potom slabé do 7.meho dňa.
    Teraz mi menzes meškal 4 dni a nedostala som klasické krvácanie ale hnedý výtok, taký hlienový, hnedý, sem tam zhluky hnedé a nepríjemne zapácha. Je slabý a trvá už 5-ty deň. V poslednom mesiaci som mávala bolesti na pravej strane podbruška pri pohlavnom styku a nemala som na to vôbec chuť. Myslím, že tehotná nemôžem byť, podľa mňa, nemám byť z čoho, nakoľko cez plodné dni som nemala PS.
    Na preventívne kontroly chodím pravidelne, naposledy som bola v decembri 2013.
    Musím navštíviť gynekológa, alebo mám počkať ako to bude na nasledujúci mesiac?
    Vopred ďakujem za odpoveď.
    Silvia

    Dobrý deň, môže sa jednať o nejaký zápal, prípaden m ôžte mať cystu, ak by sa situácia opakoval v ďalšom cykle, to už pôjdete aj na preventívnu prehliadku, dop.to leárovi spomenôť, prípadne ho vyhĽADAť SKôR
    s pozdravom