• Sex počas menštruácie

    , Autor: dokina

    Dobrý deň,
    chcem sa opýtať, ako sex počas menštruácie ovplyvňuje jej ďalší priebeh. S priateľom sme v posledných mesiacoch začali sexovať počas menštruácie a spôsobuje mi to výrazné zníženie intenzity krvácania v ďalších dňoch. Naposledy sme sa milovali v prvý deň menštruácie, v ďalších dňoch som krvácala len mierne a veľmi krátko. Je to normálne? Zrejme je to spôsobené zvýšenou hladinou hormónov... Je nedostatočné krvácanie problém pre cyklus a procesy na sliznici maternice?
    Ďakujem.

    Dobrý deň,
    s ohľadom na maetrnicu to problém nie je , očisťuje sa koľko potrebuje sama, neyávisle na vás
    skôr dbajte na zvýšenú hygienu, krčok je pootvorený a infekcia sa môže ľahšie dostať do vnútorného genitálu
    s pozdravom