• oddialenie menzesu

    , Autor: natalka

    Dobrý deň, užívam HAK Tri regol - 3fázovú a kvôli dovolenke by som si chcela oddialiť menzes. Dá sa to aj pomocou tohto druhu hak? Ak áno, ako presne mám postupovať? Alebo by bolo lepšie brať 3 dni pred očakávaným príchodom menzesu tabletky Norethisteron? Len potom neviem, ako by som mala dalej postupovať. Mala by som po 7 dnovej prestávke normálne začať brať Hak, a potom len vysadiť ten norethistreron? A kedy by som potom vlastne dostala menzes? Cez dalšiu 7-dnovu pauzu alebo po vysadení norethisteronu? Vopred dakujem za odpoved.

    Ak máte HAK nie je vôbec nutné začať s Norethisteronóm, klasicky pokračujte s HAk bez prestávky, tabletky na pauzu , vynechajte
    s pozdravom