• dlha ale slaba menstruacia

    , Autor: barbiewiky

    Dobru den . chcela by som sa opyta ohladom Menstruacie . mam 22 rokov prvu Menstuaciu som dostala v 15-tke od kedy ju mam stale ju ma pravidelne da sa povedat presna ako hodinky . nemeskala mi vobec a trvala pat dni no posledny mesiac som zacala uzivat tabletky ascorutin na predpis koznej lekarky , prisla mi o tyzden skor . mala som ju len styri dni skoncila mi a o tri dni neskor som ju dostala znovu , nie je silna ale trva mi uz 9 dni . mavam pri nej aj obcasne bolesti ako pri normalnej menstruacii . nebola som ani prechladnuta , ani inac chora . taktiez ani tehotna nie som . ak mi neskonci cym skor urcite pojdem k lekarovi . len sm sa chcela opytat ci je to nieco vazne ? alebo si robi telo nejaku ocistu ? Dakujem za odpoved . s pozdravom Barbora

    Dobrý deň,
    ascorutin skôr proti krvácaniu, čiže nemyslím si , že by to malo súpvisieť s ascorutínom, ak by ťažkosti pretrvávali navštívte radšej lekára
    s pozdravom