• sterilizácia a vynechanie menštruácie

    , Autor: katika66

    Dobrý deň,
    som po dvoch sekciách a 9 mesiacov po sterilizácii. Po ukončení dojčenia som mala pravidelný menštruačný cyklus, trvajúci 29-30 dní, krvácanie trvalo 5 dní. Momentálne mi mešká menštruácia asi ôsmy deň, tehotenský test bol negatívny.
    Nemám výtok, ani špinenie, neužívam žiadne lieky. Niekoľko dní ma pobolieva v podbrušku, ako by už mala prísť menštruácia, ale stále nič.
    Cyklus som mávala vždy pravidelný. O čo by mohlo podľa Vás ísť?
    Vopred ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    príčiny meškania menštruácie môžu byť rôzne, nemusí sa vždy jednať o tehotenstvo. Ide len o bežnú hormonálnu nerovnováhu, ktorá sa počas života ženy môže občas objaviť. Ak bude menštruácia meškať viac ako 10-14 dní navštívte lekára, za účelom vyvolania menštruácie.