• Nekončiaca menštruácia

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň,

    Neviem, možno to nič nie je, ale s ničím podobným som sa pred tým nestretla, a nechcem zbytočne navštevovať gynekologičku, ak to nebude nič...Každopádne, nie len že som dostala menštruáciu o dva týždne skôr ako som mala, ale z pôvodných 6 dní (trvanie mojej menštruácie) ju už mám 8 deň, a nezdá sa, že y chcela skončiť... Neviete, čo môže byť za tým? Chcela som ísť na prehliadku po skončení menštruácie, ale tá sa nie a nie rozlúčiť...Tak sa obraciam na Vás. Mám 27 rokov, a pre rokom som bola na kyretáži- v prípade, že by ste chcela vedieť niečo bližšie...

    Dobrý deň,
    počkajte ešte pár dní, ak bude menštruácia trvať viac ako 10-12 dní a bude stále veľmi silná, navštívte lekára.