• dobrý

    dobrý deň, 5 mesiacov beriem antikoncepciu (vreya) s priateľom spolu spíme 3 mesiace a nikdy sa nevyskytol problém s menštruáciu a menštruáciu som dostala vždy načas... dnes pri sexe sme zbadali ako sa objavila krv... partner má menšie poranenie na penise pri žalude. nie som si istá či tá krv je od neho alebo zo mňa, lebo stále krvácam, je to síce slabé krvácanie, bolesť nepociťujem ako pri menštruácii, ale menštruáciu čakám o týždeň a pred menštruačné bolesti sú prítomné... ďakujem za skorú odpoveď

    Dobrý deň,
    je možné, že ide o medzimenštruačné krvácanie, prípadne poranenie pošvovej steny ale tiež môže ísť o krvácanie z krčka maternice. Na odlíšenie jednotlivých možností je ale nutné gynekologické vyšetrenie.