• dlhá menštruácia

    , Autor: 3majka3

    Dobrý deň
    Ja by som sa chcela opytať dostala som posledne 3 mesiace menštruácie som mala úplne slabé krvácanie cyklus pravidelný teraz som dostala menštruáciu o 2 týždne skor ale tak že mám silné krvácanie a menštruáciu mam už 8 deň pritom bolesti nemávam . Poprosila by som o váš názor . Za vášu odpoveď vopred dakujem .

    Dobrý deň,
    tehotenský test ste si predpokladám nerobili. Ak sa nepravidelnosť bude opakovať je nutné navštíviť lekára. Poruchy cyklu môžu súvisieť s mnohými stavmi ako je väčšia strata hmotnosti, rôzne ochorenia či stres.