• Menštruačný problém

    Dobrý podvečer,
    chcela by som sa Vás opýtať.
    Som rok po pôrode.Užívala som antikoncepciu Azalia,teraz mi doktorka predpísala antikoncepciu KarHla.Týždeň som mala menštruáciu, potom 3 dni nič a po tých troch dňoch mám tmavý výtok. Niekedy sa v ňom nachádza aj krv. Tento výtok mi trvá už 8 dní.
    Môže to byť zapríčinené tým, že sú pre mňa tabletky nevhodné?
    Vopred Vám ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    to či je pre Vás antikoncepcia nevhodná sa bude dať posúdiť ak sa podobné ťažkosti budú opakovať najmenej 3 cykly. Niekedy pri prechode z jednej antikoncepcie na druhú sa podobné ťažkosti objavujú, malo by sa to však upraviť. Zároveň ak ešte dojčíte, aj to môže byť príčinný faktor. Samozrejme ak je to pre Vás neprijateľné, požiadajte lekárku o zmenu antikoncepcie.