• Nechodí menzes

    Dobré ráno. Aká je doba po podaní agolutinu kedy musí menzes prísť? Tehotenská testy mám negatívne, štyri dni som mala kŕče v podbrušku a ťahalo mi kríže a tieto dva dni už nemám žiadne bolesti no ani menzes nechodí? Mám kontaktovať gynekologicku? Ďakujem

    Dobrý deň, štandardne sa po podaní Agolutinu menštruácia spustí do 14 dní. Ak k menštruácii nedôjde, dá sa podanie Agolutinu zopakovať. Keďže však nepoznám žiadne bližšie informácie, Váš vek, výsledky vyšetrení, nálezy a okolnosti, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa, ktorého navštívte v prípade ťažkostí, ako aj nejasností.