• Menzes

    Dobrý deň mám 52 rokou a beriem duphaston na pravidelný menzes..teraz mi vynechal menzes 3 mesiace,takže som duphaston nebrala..občas ma pobolieva v podbrušku...v marci som bola na preventívke..treba ísť lekárovi,...stým že mi vynechal menzes...tehotná som není...dakujem

    Dobrý deň, tak ste vo veku, kedy už väčšina žien je v prechode. O tom, že ste v prechode sa dá povedať, až kým nepríde menštruácia rok a deň od poslednej menštruácie, respektíve na základe hormonálneho profilu cestou Vášho obvodného gynekológa. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.