• Vyplavenie cysty

    Dobrý deň, včera večer sme maly s manželom styk pri ktorom sa začala dosť silno krvácať, šla som do sprchy kde zomňa vypadol asi 1-2cm kus niečoho, čo vyzeralo ako mala placenta. Ako som sa umyla tak som uplne prestala krvacať. Je možne že sa my počas cyklu vyplavila cysta? Včera bol 22dc sledujem si bazalnu teplotu nakoľko sa snažíme o dieťa, podla ktorej by som mala byt 8 dni po ovulacii a za 4 dni my mala dojst MS. Treba ísť k doktorovi na kontrolu? Ďakujem

    Dobrý deň, príčin zakrvácania môže byť viacero. Cysta sa Vám však urcite nevyplatila. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. V prípade ťažkostí, ako aj nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.