• Spermie

    Dobrý deň.
    Chcela by som sa opýtať aká je životnosť spermií na vzduchu prípadne na rukách?
    Mali sme s priateľom styk, spravil sa mimo. No keď som to následne utierala a potom som na WC rukami jemne vbehla aj do pošvy. Je to možné takto otehotnieť?

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, bez ohľadu na to, kde došlo k ejakulácii, tehotenstvo sa vylúčiť nedá.