• Výtok bez zápachu

    , Autor: 1Lucia1

    Dobrý deň, prosím, čo môže značiť biely hrudkovitý výtok bez zápachu, ale s bolesťou podbruška? Pálenie ani rezanie pri močení nepociťujem. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, môže sa jednať o vaginálnu infekciu. Takto je však tažké sa bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Môžete si skúsiť realizovať vaginálny výplach Cloginom alebo Rosalginom a následne si realizujte aspoň 10 dňovú kúru vaginálnymi probiotikami. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.