• Konizacia krčka maternice

    , Autor: Bejma

    Dobrý deň, včera som bola na zákroku v nemocnici kde mi robili konizaciu krčka. Všetko prebehlo v poriadku po pár hodinách ma pustili domov a pan doktor mi tam dal tamponadu, s ktorou som dnes mala ísť k svojmu gynekológovi na vybratie. O pár hodín po vybratí tamponady pri močení niečo zo mňa vypadlo, bolo to bezbolestne a dost veľké a obsahovalo to stopy krvi ( ako prvé ma napadlo, že to je niečo zabudnuté z tej tamponady ale začalo sa to rozpadať akokeby to bola nejaká šupka alebo hlien). Neviete mi poradiť o čo išlo? A či poprípade skontaktovať svojho gynekológa?

    Dobrý deň, ak Vám dnes bola u Vášho obvodného gynekológa vybraná tamponáda, mohlo sa jednať o krvnú zrazeninu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne zdravotnícke zariadenie, kde bol výkon realizovaný.