• Lomexin

    Dobrý večer pán doktor.Prosim vás, mam strašne svrbenie a výtok,a menzes mi mešká tri dni. Môžem si dat lomexin tabletu ? Dakujem

    Dobrý deň, ak nemáte alergiu na daný preparát, môžete si aplikovať túto jednorázovú tabletku. Odsledujte si to. Skúsiť si môžete ešte pred aplikáciou Lomexinu realizovať vaginálny výplach Cloginom alebo Rosalginom. Pri pretrvávaní ťažkostí bude potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa.