• 32dnovy cyklus

    , Autor: Domin

    Dobrý deň p. Doktorka chcela by som sa vás opýtať otázku mám 32dnovy pravidelný cyklus na 16den mávam ovulaciu mávam aj bolesti v podbrušku. Ale nedarí sa nám s partnerom počať bábätko chcem sa spýtať viete mi poradiť nejaké vitamíny alebo niečo čoby nam pomohlo ? Ďakujem

    Dobrý deň, príčin problémov s otehotnením môže byť viacero. Ak sa Vám nedarí s partnerom otehotnieť aj napriek pravidelnému nechránenému pohlavnému styku 2 až 3 krát týždenne počas celého cyklu, okrem obdobia menštruácie, a snažíte sa takto aspoň pol roka až rok, je vhodné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám realizuje hormonálny profil, vyšetrenie AMH, ako aj USG vyšetrenie. U partnera je vhodné vyšetrenie spermiogramu. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, ani okolnosti, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť.