• 30 deň po kyretáži a menštruácia stále neprišla

    , Autor: Lenya

    Dobrý deň,
    Dnes je 30 deň čo som po kyretáži MA v 9tt. Po zákroku som mala neprestávajúce špinenie a bolesť podbruška. Na 21 deň mi dali injekciu na stiahnutie maternice a aby všetko čo ešte ostalo vyšlo von. Po injekcii sa mi polavilo, prestalo špinenie. No očakávaná menštruácia stále neprišla, dva dni ma trápi opäť slabunké ružové špinenie, bolesti ako pri MS. Môže ísť o náznak menštruácie, alebo ešte sa čistím?
    Veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý deň, menštruácia po výkone by sa mala dostaviť po 4. - 6. týždňoch. Spomínané špinenie môže byť príznakom začínajúcej menštruácie. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to.