• sex po zapale

    , Autor: Chulia

    Dobry den pan doktor ja som vam vcera pisala ohladne toho ze zacala som mat problemy pred tyzdnom ze som mala zapal posvy a islo to az na vajecniky. Gynekologicka mi dala na priznaky palenie a rezanie Macmiror krem a cipky. To palenie a rezanie mi islo az do noh. Po dvoch dnoch sa mi zapalil moc. mechur tak som dostala este Monural na tri dni plus taky krem robeny v lekarni. Po dvoch dnoch mi dali este Cyphin antibiotika lebo priznaky sa objavili znova. Chcem sa opytat ked som uz dobrala antibiotika a dnes si dam uz poslednu cipku a nemam uz priznaky mozem mat uz pohlavny styk a mozem sa kupat v bazenoch.....? dakujem

    Dobrý deň, na Vašom mieste by som si ešte realizoval aspoň desať dňovú kúru vaginálnymi probiotikami a dodržiaval počas celej kúry pohlavnú abstinenciu, ako aj vyhýbal sa bazénom a verejným kúpaliskám. Pošvová mikroflóra je ešte ľahko porušiteľná a problémy sa Vám môžu jednoducho opakovať.