• Streptococcus agalactiae

    , Autor: Dadulina

    Dobry den, chcela by som sa opytat ake problemy sposobuje premnozenie streptococca agalactiae v posve? A ci moze sposobit aj dlhodobe palenie a svrbenie pyskov ohanbia, ich zacervenanie a opuch a ci je potrebne ho liecit Antiobiotikami alebo je aj ina moznost? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, Streptococcus agalactiae Vám nemusí spôsobovať žiadne ťažkosti a naopak môže spôsobiť aj Vami opisované ťažkosti. Na základe citlivosti sa nasadí vhodná lokálna antibiotická liečba. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.