• Vaginálne čapíky

    , Autor: bb636

    Dobrý večer!
    Pán doktor, chcem sa Vás opýtať ohľadom používania vaginálnych čapíkov. Poradili ste mi na môj problém (svrbenie + zeleno-biely výtok) okrem iného aj Canesten vaginálne čapíky. Mám balenie so 6 čapíkmi, mám všetkých 6 použiť? Alebo ako zistím, že je to už ok, že nemusím už ďalší čapik použiť? Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, áno, použite všetkých 6 vaginálnych čapíkov. Ak aj po doužívaní budú ťažkosti pokračovať, navštívte Vášho obvodného gynekológa.