• Zapal krcka maternice v 6. tyzdni

    , Autor: Mami123

    Dobry den
    Aky je postup liecby zapalu krcka maternice v 6. tyzdni. Ma sa cakat do ukoncenia 1. Trimestra alebo sa musi podat liecba hned. Ake mozu vzniknut komplikacie? Moze to ohrozit babatko? Narusit vyvoj alebo spustit potrat?

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie informácie, ani výsledky vyšetrení, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Máte pochopiteľne správne otázky, odpovedať by Vám na nich mal Váš obvodný gynekológ, ktorý pozná všetky výsledky vyšetrení, aj nález.