• Tabletka po

    , Autor: KikuskaF

    Dobrý deň . Prosím vas v oktobri som užila prvýkrát tabletku po.. menzes mi prišiel cca 5 dni po užiti tabletky. Problém nastal pri ďalšom menzese, ktorý neprišiel.. od novembra menzes nikde , v januári som bola u lekára ktorý mi predpísal duphaston lieky .. po ňom mi menzes prišiel .. No tento mesiac je to zasa 3ti deň čo mi meškajú .. môže to byt z tej tabletky ?? Ak áno čo mam robiť aby sa mi konečne dostal cyklus do normálu? Ďakujem veľmi pekne za odpoved :)

    Dobrý deň, núdzová hormonálna antikoncepcia má často vplyv na menštruačný cyklus, aj niekoľko mesiacov od užitia. Je to jeden z najčastejších vedľajších účinkov. Skôr by som u Vás uvažoval o hormonálnej antikoncepcii, počas ktorej by ste boli chránená a nemuseli zbytočne a často užívať núdzovú antikoncepciu a zároveň by sa cyklus upravil. Takto sa Vám však neviem bližšie vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.