• Gynoflor tablety do posvy

    , Autor: Dadulina

    Dobry den, bol mi predpisany gynoflor, vzhladom k negativnemu vysledku lactobacila v posve a po dobrati macmiror complex. Davkovanie by malo byt jedna tableta vecer do posvy kazdy druhy den. Chcem sa spytat, nie je lepsie uzivat ho kazdy den? V pribalovom letaku je totiz 1-2 tablety denne pri obnove vaginalneho prostredia. Pocitujem v posve palenie a svrbenie, asi z dovodu naruseneho prostredia po vyssie spomenutych antibiotikach, tak ci nie je lepsie zvysit davkovanie. Dakujem pekne za radu.

    Dobrý deň, áno, štandardne sa odporúča liečba 1 vaginálna tabletka večer pred spaním počas aspoň 7 dní.