• Krvácanie počas pohlavného styku

    , Autor: Madam

    Dobrý deň, mám 27 rokov poslednú menštruáciu som mala 12.12. Všetko prebiehalo normálne. 28 meho som bola s partnerom a počas styku som jemne krvácala následne bolo zas všetko v poriadku. 30 teho sa situácia sa opakovala znova som krvácala. Nemám žiadne sprievodné bolesti. Čím to môže byť spôsobené?
    Ďakujem

    Dobrý deň, príčin špinenia, či zakrvácania po pohlavnom styku môže byť viacero. Podľa opisu ste počas dní, kedy ste mali pohlavný styk, mohli mať ovuláciu, takže mohlo sa jednať aj o ovulačné špinenie, ktoré bolo umocnené mechanicky pohlavným stykom. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Je potrebné gynekologické vyšetrenie. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.