• Menštruácia-špinenie

    , Autor: Viktóris

    Dobrý deň, v deň keď som mala dostať menštruáciu som mala špinenie ale menštruáciu som nedostala ani na druhý deň, čo to znamená? Bojím sa lebo toto sa mi ešte nestalo. Za vašu odpoveď vopred ďakujem.

    Dobrý deň, nemusí sa jednať o nič vážne, nepoznám však žiadne bližšie informácie, okolnosti, ani výsledky vyšetrení. Odsledujte si to. Ak nie je vylúčené tehotenstvo a menštruácia s Vám nedostaví do. dní, realizujte si tehotenský test. Pri nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.