• Vitaminy

    , Autor: Filomena

    Dobrý deň chcem sa spýtať..aký máte názor na užívanie v dospelosti E vitamínu pri menzes..niekde písali že zvyšuje krvácanie...a niekde že zas znižuje...či ho užívať...dakujem

    Dobrý deň, boli robené štúdie, kde bol dokázaný vplyv vitamínu E na zmiernenie menštruačných bolestí a intenzity krvácania. Osobnú skúsenosť však nemám. Môžete to vyskúšať.