• Mycoplasma

    , Autor: Kika22

    Dobrý deň, prišli mi tieto výsledky a chcem sa spýtať čo to pre mňa znamená, už som brala aj na to lieky a antibiotiká a nezlepšilo sa mi to zrejme :(
    - DNA Mycoplasma hominis kvalitatívne (Ct 26,37) - pozitivne
    - DNA Mycoplasma genitalium kvalitatívne -negativne

    Dobrý deň, máte mykoplazmovú infekciu. Záleží, aké antibiotiká ste užívali a či bol preliečený aj partner, keďže sa jedná sexuálne prenosné ochorenie. Keďže nepoznám žiadne bližšie informácie ani okolnosti, či výsledky vyšetrení, takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Pri nejasnostiach kontaktujte Vášho obvodného gynekológa, ktorý určí ďalší postup.