• Leverette

    , Autor: Becky

    Dobry den. Asi dva tyzdne uzivam antikoncepciu leverette a stale je mi zle od zaludka, kruti sa mi hlava, pobolieva ma, huci mi v usiach, celkovo som malatna, unavena akoby som mala nizky tlak. Moze to sposobovat hatk? Zacala som popijat viac kavy a kofolu ale moc to nepomaha.

    Dobrý deň, áno, môže sa jednať o vedľajšie alebo nežiadúce účinky hormonálnej antikoncepcie. Pri pretrvávaní ťažkostí bude vhodné porozmýšľať o zmene preparátu hormonálnej antikoncepcie.