• Herpes?

    , Autor: Stanislava

    Dobrý deň, mám 24 rokov a ešte som nemala pohlavný styk. Pred dvoma dňami sa objavilo mierne svrbenie v oblasti vagíny a na veľkom pysku sa mi spravil taký malý ako keby pľuzgierik je možné aby som mala herpes ktorý sa mohol preniesť iným spôsobom ako pohlavným stykom ? Za vašu odpoveď ďakujem.

    Dobrý deň, teoreticky to možné je, takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Je potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe nálezu zhodnotí príčinu ťažkostí a určí ďalší postup.