• Krv vo výtoku

    , Autor: Lalo

    Dobrý deň potrebujem sa vás opýtať na jednu vec. Včera som mala taký hnedkastý výtok dneská keď som bola na záchode tak mi vytiekol taký hnedo krvavý výtok zdá sa mi že nemal zápach.Ja mám výtok už približne rok je biely alebo žltý ja som si myslela že je predmenštruačný pretože som menštruáciu ešte nikdy nemala. Myslíte že to môže súvisieť s nejakou chorobou alebo sa blíži menštruácia ? Za odpoveď vopred veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý deň, áno, môže to znamenať blížiacu sa menštruáciu. U dievčat môže byť menštruácia nepravidelná, prípadne sa môže vyskytovať opisované špinenie. Nemusíte sa obávať. Odsledujte si to.