• Pohlavny styk

    , Autor: Kari

    Dobry den ked som mala prvy sex tak zrejme sa mi pretrhla panenska blana a pocas sexu som krvacala od vtedy som sex nemala a chcem sa spytat ze ked budem mat znovu sex tak este by som mala krvacat? S toho dvovodu ze sa mi pretrhla panenska blana ?

    Dobrý deň, príčin zašpinenia alebo zakrvácania po pohlavnom styku môže byť viacero. Žena nemusí zakrvácať iba po prvom pohlavnom styku. To znamená, že nemusíte po ďalšom pohlavnom styku zakrvácať. Odsledujte si to.