• Rosalgin na mykózu

    , Autor: Espi

    Zdravím. Chcem sa opýtať na liečenie mykózy pomocou Rosalginu. Objednal som priateľke roztoky, keďže má už dlhšie problémy s mykózou a nepomohli jej čipky ani maste, tak som sa rozhodol že jej objednám z internetu Rosalgin. Chcel by som vedieť či je lepšie použiť Rosalgin pred menštruáciou alebo počkať kým skončí a začne nový cyklus alebo prípadne je to jedno a môže začať používať aj teraz a ak by prípade dostala menzes, tak prestať a potom znova začať ? V letáku je napísané že malo by to pomôcť už po 4 dni a nepoužívať to sústavne viac ako 14 dní. Máme momentálne 5 fľaštičiek už s roztokom a dokúpil som ešte 10 vreciek granulátu na rozrobenie len aplikátor som už nekupoval a chcel by som vedieť či je možné opätovne použiť tie fľaštičky po sterilizácií alebo treba dokúpiť aplikátor samostatne. Ďakujem za odpoveď. Pekný deň

    Dobrý deň, vaginálne výplachy sa môžu realizovať aj pred aj po menštruácii. Odporúčam užívanie vaginálnych probiotík, ktoré by mohli v boji s mykózou pomôcť. Pri pretrvávaní ťažkostí je vhodné navštíviť obvodného gynekológa.