• Krvácanie po sexe

    , Autor: vaness11

    Dobrý deň. Mám otázku ohľadom krvácania po sexe. 3 roky sme s priateľom sexuálne aktívni, no zatiaľ sa nám to stalo len raz, približne pred tromi mesiacmi. No a dnes po sexe, sa mi to stalo znovu. Beriem 2 roky antikoncepciu Adele, a iné ťažkosti nemám. Čítala som si, že by sa to nemalo neriešiť, a mala by sa hľadať príčina, nakoľko to môže byť rakovina či iné choroby. Chcela by som Vás poprosiť o radu, či by som sa mala hneď objednať ku gynekológovi, alebo sa nemám stresovať a ešte to pozorovať. Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, pôvod krvácania alebo zašpinenia po pohlavnom styku môže byť rôzny, nemusí sa jednať o nič vážne. Takto sa však bližšie objektívne vyjadriť neviem. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.