• Tehotenstvo a lieky

    , Autor: Miška_1109

    Dobrý deň, mali sme s partnerom nechránený sex a spravil sa do mňa ale beriem aj antibiotiká zo spodu kvôli mykóze presnejšie Macmiror. Viem že by sme nemali mať sex ale liečim sa už veľmi dlho a nejak sme to nevydržali a otázka je či má tento liek nejaký vplyv na spermie a možné tehotenstvo i keď nemala som ovuláciu čiže tehotenstvo je nepravdepodobné. Ďakujem

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo nie je vylúčené. Macmiror vplyv na tehotenstvo nemá a nie je to ani antikoncepcia.