• spinenie pred menstruaciou a tahavy hlien

    , Autor: luluc

    Dobry den,
    dva dni mi meska menzes. dnes rano som zacala spinit. nie je to este krv. bazalna teplota bola znizena rano a pri jej merani som si vsimla, ze s teplomerom vysiel hlien, ktory sa napadne podoba hlienu pocas ovulacie, akurat ze bol zafarbeny kvoli spineniu. ale tahavy. ovulacia vsak bola potvrdena gynekologom na 14ty den cyklu. co to moze prosim znamenat? moze sa tahavy bielkovy hlien objavit aj mimo ovulacie? aj pred menzesom? dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, áno, pošva produkuje sekrét aj pred menštruáciou, prakticky počas celého cyklu v rôznych intervaloch, môže mať rôzne sfarbenie, či konzistenciu. Nemusí to znamenať žiadnu patológiu. Odsledujte si to.