• Špinenie

    , Autor: irenka

    Dobrý chcem sa spýtať pred rokom mi bolo diagnostikovane PCO menštruáciu som mala pravidelnu každý mesiac až na tento mesiac bolo niečo iné no sice mala som menštruáciu 8.4.2020 a po nej som začala špiniť až do teraz pomalí to bude mesiac a stále špinim,špinenie je stále take hlienovo ružovkaste niekedy až do červená čím to môže byť viem že by som mala navštíviť gynekológa ale zatial to nieje možné tak chcem sa poradiť vopred ďakujem

    Dobrý deň, možností príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero. Takto Vám však objektívne, bez poznania bližších informácii ako aj okolností, neviem odpovedať. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia, USG, prípadne krvných výsledkov určí príčinu Vašich ťažkostí a stanoví ďalší postup.