• Tehotenské priznaky

    , Autor: Jana0803

    Dobrý deň, prosím o radu. Posledná menstruacia 5.4. (pohlavný styk 4.4.) Od 13.4. mám tehotenské priznaky (bolesť v podbrušku, nevoľnosti, bolestivé zilnate prsia, zväčšené bradavky, únava). Už 2x som bola pri svojej lekárke s uvedenými príznakmi, ale nechcela má ošetriť kvôli poisťovni. Mám problém s nepravidelnou menštruáciou a hrozí mi predčastne menopauza. PMS som nikdy predtým nemala.
    Rozne tehotenské testy mám negatívne a tento mesiac k pohlavnému styku nedošlo.
    Je možné že som tehotná? Alebo sú to už priznaky menopauzy (na nete sú navaly tepla a podobne- to nemám).

    Dobrý deň, ak ste dostali menštruáciu deň po nechránenom pohlavnom styku, pravdepodobnosť tehotenstva je pomerne malá. Jednoznačne vylúčiť tehotenstvo vie Váš obvodný gynekológ na základe odberu beta HCG. Keďže nepoznám všetky informácie ani okolnosti, neviem sa Vám bližšie objektívne vyjadriť.