• Nystatin Galvex supp. vag.

    , Autor: Mufinka1987

    Dobrý deň.Uz 3 týždne som bola chorá tak som brala 2 krabicky ATB plus rôzne sirupy od kasla čo sa priemetlo aj vtom že som dostala mykozu ktorú som si preliecila dostupnymi liekmi na trhu.Svrbenie, palenie ani vytoky uz nemám ale na prehliadke mi môj dr predpísal ešte Nystatin Galvex supp. vag. že je to lepšie ako krém čo som si dávala.Chcem sa opýtať či je aj v tomto prípade nutná sexuálna zdržanlivosť nakoľko problémy už nepocitujem a čipky mi dal ako preventívne na preliecenie po liečbe ATB.
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, počas užívania spomínaných vaginálnych čapíkov pohlavný styk mať môžete, ak to nevadí Vám ani Vášmu partnerovi. Načasujte ho však medzi dobou užívania čapíkov, aby sa čo najviac stihlo vstrebať a neminulo sa to účinku.