• Nechceme tehotenstvo

    , Autor: Zuzi123

    Dobrý deň som asi tehotná lebo tehotenský test mi ukázal že som,podľa mňa takozem byť asi v 2tt.ale mám malého syna 9 mesačného a rodila som cisárskym rezom a bojím sa a to bábätko nechcem chcem sa poradiť čo mám robiť o to je to horšie že na potrat ja peniaze nemám takže neviem čo mám robiť prosím poraďte mi. Dakujem

    Dobrý deň, odporúčam navštíviť obvodného gynekológa. Ak nespĺňate umelé prerušenie tehotenstva zo zdravotnej indikácie, zákrok si budete musieť zaplatiť sama alebo pokračovať v tehotenstve. Na otehotnení sa podieľajú dvaja, určite sa porozprávajte aj s otcom dieťaťa.