• ureaplazmy a chlamydie

    , Autor: Expanzonature

    Dobrý deň p. doktor. Nová partnerka si z predchádzajúceho vzťahu priniesla chlamýdie a ureaplazmy, ktoré boli liečené. Na kontrolnom odbere po 6tich týždňoch od dobratia antibiotík sa zistilo, že ureaplazmy sú stále pozitívne (partnerka berie momentálne doxyhexal) a test na chlamýdie nebolo možné zo vzorky určiť. Ja som bol predtým na testoch a som v poriadku. Možme mať s partnerkou sex? (vaginálny s kondomom, orálny klasická fajka, prípadne prsty v jej prípade)

    Dobrý deň, v prípade pozitívnych výsledkov u partnerky, ako aj v prípade nejasných výsledkov v prípade Chlamýdií, by ste pohlavný styk v akejkoľvek forme s partnerkou teraz mať nemali. Obojstranná masturbácia za predpokladu dodržania všetkých zásad je možná. Po partnerkinom doužívaní Doxyhexalu môžete mať 2-3 mesiace pohlavný styk iba s kondómom, potom je potrebné u partnerky urobiť kontrolný výter.