• Hrčka medzi stehnom a vagínou

    , Autor: KrajEmma

    Dobrý deň, pred pár dňami sa mi spravila tvrdá hrčka medzi stehnom a vagínou, je veľká asi ako slivka a bolestivá na dotyk, spravila sa mi hneď po menštruácii. O pár dní neskôr sa mi spravila hrčka v podbrušku - tá je mäkšia a bolestivá na dotyk, má asi 2,5 centimetra - tú som raz mala.

    Dobrý deň, môže sa jednať o viacero možností, napríklad aj o cystu Bartholíniho žľazy, ale bez vyšetrenia sa Vám k tomu vyjadriť neviem. Čo sa týka hrčky v podbrušku, je to veľmi široký pojem a rovnako bez vyšetrenia sa k tomu vyjadriť nedá. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí diagnózu a stanoví ďalší postup.