• Doxehexal

    , Autor: Papi

    Dobrý deň, gynekologicka mi pri kultivqčnom vyšetreni zistila ureaplazmy a nasadila doxyhexal na 20 dni. Popritom som brala a stale beriem aj probiotika. Liečbu som ukončila ale este počas nej som pociťovala pocity palenia a svrbenia. Zaslasom gynekologicke a ta mi predisala clotrimazol na 6 dni a na vonkajsie partie krem canesten. Momentalne som dobrala aj clotrimazol ale este stale mam pocity suchosti palenie a svrbenie,chcem sa spytat ci su tieto problemy normalne alebo mam zajst gynekologicke.Pekny den.

    Dobrý deň, skúste si aplikovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom, užívajte vaginálne probiotiká. Ak sa stav nezmení a nezlepší, navštívte Vášho obvodného gynekológa.