• Dovolenka

    , Autor: erikablahusova

    Dobrý deň dneska v noci odchádzam na dovolenku k moru a mám menštruáciu a chcem s akúpať lenže tampony aj kališok mám zakázaný čo mám robiť?Je možné sa kúpať bez vložky s menštruáciou v mori?
    prosím poradte

    Dobrý deň, fyzicky neexistuje žiadny dôvod, prečo nemôžete ísť do vody, ak máte práve menštruáciu. Krv ale priťahuje mnohé morské živočíchy. Ak z nejakého dôvodu nemôžete používať tampóny ani menštruačný kalíšok, vyčkajte koniec menštruácie.