• Krvácanie

    , Autor: Jasminka2014

    Dobrý deň mám otázku, už som pomaly druhý mesiac po operácii cysty na vaječníku a odstránenie zrastov a šitie tenkého čreva. Zákrok sa robil laparotomicky. Veľmi krvacam a idú zo mňa také zrazeniny neviem či je to normálne má stým niekto skúsenosti za odpoveď ďakujem

    Dobrý deň, odporúčam navštíviť alebo Vášho obvodného gynekológa alebo priamo zdravotnícke zariadenie, kde bol operačný výkon realizovaný. Takto sa Vám objektívne vyjadriť ani posúdiť stav neviem.