• Som panna ?

    , Autor: obiebogaert

    Je to zvláštny typ otázky, ale s mojím partnerom som nemala nikdy pohlavný styk ale pri prstovaní naposledy do bolelo dokonca išiel aj hlbšie čo bolo pre mňa nechapateľné lebo ani mini tampóniky som nevedela si zaviesť do pošvy, ale nebola to ukrutná bolesť zrazu zatlačil a povedala som au, ale inak žiadna bolesť potom keď som isla sa prezliekať som mala krvavé nohavičky a som si myslela že mi prišla menštruacia skoršie, no nebolo tomu tak skúsila som to tak že som tam dala tampón ktorý predtým nešiel ani vojsť a na další deň žiadna krv, viem že je možné prísť o to aj týmto spôsobom ale chcem sa opýtať či musí byt pretrhnutá alebo úplne rozhrnutá. Keďže sme to takto neplánovali bol to šok pre nás... alebo či to vôbec malo s blanou niečo spoločne vôbec, radšej budem počuť Váš názor

    Dobrý deň, strata panenstva nemusí byť len pri pohlavnom styku, ale aj napríklad pri gynekologickom vyšetrení pomocou zrkadiel alebo prstov, preto sa lekár vždy pýta, či už pacientka mala pohlavný styk. Ak nie, vyšetruje ju cez konečník. Osobne si myslím, že ste o panenstvo Vami spomínaným spôsobom prišli. Panenská blana má viacero tvarov, u každej ženy je iná. Pretrhnutie alebo roztrhnutie je prakticky to isté.